stříbro: Jana Němčíková - dorky B a II.VT, Ondřej Zuzaňák - muž A a II.VT

bronz: Magda Lukšová - dorky A, Klára Němčíková - juniorka

Zimní sezóna zahájena na Nové Vsi v Jesníkách 9.-10.12.2017

13.12.2017 19:21

Zahájili jsme zimní závodní sezónu závodním víkendem pro žactvo, v sobotu byl vytrvalostní závod v režii KB Břidličná, v neděli sprint v naší režii a s pomocí Břidličné. Jelo se na přírodním sněhu za mírného mrazu SO -4°C bezvětří, NE -5°C mírný vítr, super podmínky. Účastnilo se 9 klubů. V neděli jsme navíc měli vložený neoficiální závod pro mladší žáky a přípravku. V sobotu brali zlato Hanka Tomková a Daniel Bakeš, bronz Adélka Fistrová. V neděli zlato Hanka Tomková, stříbro Aleš Hutník a bronz Daniel Bakeš.

fotky zde

Série podzimních soustředění - první sníh

07.11.2017 19:00

Ze seriálu podzimních soustředění máme za sebou první sníh v Oberhofu - DKB SKISPORT HALLE a dvakrát Letohrad.

Dvě mistrovsví uzavřely letní sezónu 2017

16.10.2017 14:05

Máme za sebou úspěšně mistrovství ČR žactva v letním biatlonu Letohrad 15-17.9.2017 Dva mistrovské tituly, pět medailí. Adélka Štefanová - zlato ve sprintu + stříbro v hromaďáku + stříbro ze štafet, Daniel Bakeš - zlato v hromaďáku, Klaudie Mádrová - štříbro ze štafet.

MČR v letním biatlonu D+D 2017 Bystřice pod Hostýnem. V sobotu 30.9.2017 byly dva závody a to sprint a supersprint, Na start se postavilo 20 závodníků našeho klubu a nejúspěšnější byli Radka Coufalová a Ivana Nováková obě stříbro, René Mádr 4 místo, Marek Papež 6., v top ten ještě byli Denisa Bakešová, Klára Němčíková a Jirka Bakeš všichni 9., Magdaléna Lukšová 10.

V neděli 1.10.2017 se na MČR běžel hromaďák a bylo to drama se super koncem a mistrovským titulem pro Radku Coufalovou, po boji bronz pro Ivanu Novákovou, Klára Němčíková a Marek Papež doběhli 8., Jana Němčíková(poslední položkou si odstřelila medaili) a Magdaléna Zajícová 9. Po ukončení následovalo vyhlášení mistrů a vítězů Českého poháru.

Gratulujeme Adélce Štefanové vítězce českého poháru v kategorii žákyně-A a Radce Coufalové v kategorii ženy-B.

3.ČP Jáchymov 30.8.-3.9.2017

05.09.2017 23:09

Akce Jáchymov byla nejen třetí kolo ČP v letním biatlonu, ale také výletem do okolí Božího Daru, na Fichtelberg, biatlonový areál v Německu, Klínovec, lázně Jáchymov a další. Z poháru vezeme 3x zlato a 1x stříbro za což děkujeme Adélce Štefanové (zlato), Radce Coufalové (2x zlato) a Janě Němčíkové (stříbro). Taky super umístění v top 10 pro Ivu Lukšovou (SO 4, NE 5), Jana Němčíková (SO 5, NE 2), Daniel a Jiří Bakešovi (SO 8), Magda Zajícová (SO 9, NE 7), Denisa Bakešová (NE 8). Nově 1. VT pro Janu a obnovení pro Ivu.

14.08.2017 20:53
Biatlon Ostrava o prázdninách nezahálí a pokračuje v letní přípravě na vrchol sezóny. Pravidelné střelecké tréninky na Skalce - chodí všichni, co nejsou na dovolené. Vybraní žáci se účastnili lyžařského kempu v Jablonci. Máme za sebou první letní klubové soustředění ve Zlatých Horách, za jehož super průběh děkuje všech 35 účastníků hlavní organizátorce Ivě. Druhé soustředění s následujícím závodem žactva v Rožnově máme ještě před sebou.

2.Český pohár Letní Biatlon - Bystřice p.H. 23.-25.6.2017

10.07.2017 20:53

II.ČP se v Bystřici pod Hostýnem opravdu vydařil. Nejúspěšnější z našeho klubu: Radka Coufalová a Ivana Nováková vyhrály oba závody ve své kategorii, Adélka Štefanová sobota-3.místo, neděle-1.místo, Jirka a Daniel Bakešovi vyběhnutá I.VT.

Dále v TOP 10-Sobota: Denča Bakešová-4.místo, Markét Kubíčková-6.místo, Klára Němčíková a Daniel Bakeš-7.místo, Terka Kavanová-8.místo, Klaudie Mádrová-9.místo
Neděle: Klára Němčíková-5.místo, Daniel a Denča Bakešovi-6.místo, Jirka Bakeš-8.místo,Terka Kavanová-10.místo

fotoreport z neděle

fotoreport ze soboty

VELKÁ CENA OSTRAVY - 2.ročník Letní Biatlon 11.6.2017

12.06.2017 21:06

V areálu Maraton klubu SEILT jsme pořádali druhý ročník VELKÉ CENY OSTRAVY tentokrát jako kvalifikační regionální závod žactva v letním biatlonu. Velké poděkování posíláme biatlonovým klubům do Břidličné za materiální pomoc a do Rožnova za rozhodčí. Závodu se zůčastnilo 12 klubů. Závodníků bylo hodně tak jsme vyhlašovali širší pódium (do 6.místa). Z domácího klubu se umístili: 1.místo - Daniel Bakeš ŽCB, 2.místo - Adéla Fistrová ŽKC, 3.místo - Viktorie Mádrová ŽKC, 4.místo - Aleš Hutník ŽCB, 5.místo - Nikol Nováková ŽKC, 6.místo - Tereza Nováková ŽKC

FOTOREPORT

1.ČP Staré Město pod Lanštejnem 2.-4.6.2017

07.06.2017 21:32

První kolo máme úspěšně za sebou. Nejlepší byla ADÉLKA ŠTEFANOVÁ - ŽKA, která VYHRÁLA OBA ZÁVODY . Dále IVANA NOVÁKOVÁ - ŽC, v sobotní vytrvalosti byla TŘETÍ a v nedělním sprintu DRUHÁ. V top ten se umístili: MAGDA LUKŠOVÁ 2 x 5.místo v dorostenkách A, KLÁRA NĚMČÍKOVÁ 5.místo ze soboty a 6.místo z neděle v juniorkách, ALEŠ HUTNÍK 8.místo ze soboty v žácích B, ÁĎA FISTROVÁ skončila v obou závodech desátá a vyběhla si v obou závodech první výkonnostní třídu, MARKÉT KUBÍČKOVÁ ve sprintu desátá a první výkonnostní třída. a Jana Němčíková a Vláďa Kubíček 10.místo ze soboty a Iva Lukšová 10.místo z neděle. fotky zde