Novinky

Kvalifikační regionální závod žactva a D+D - NMNM 27.-28.5.2017

31.05.2017 20:05

Sobota 27.5.2017 regionální kvalifikační závod v Novém Městě na Moravě. V kategorii ZPK byla druhá Sofie Fistrová,v ŽCB byl třetí Daniel Bakeš, v kategorii ŽKC vyhrála Adélka Fistrová, v dorostenkách A byla třetí Denča Bakešová a v mužích C skončil na druhém místě Jirka Bakeš a na čtvrtém místě František Heřman.

Neděle 28.5. startovaly jen dvě naše závodnice Adélka a Sofie Fistrovy a obě se umístily na druhém místě ve své kategorii. Gratulace všem.

Kvalifikační regionální závod žactva - Rožnov p.R. 27.5.2017

29.05.2017 16:16

Vytrvalostní závod pro žactvo v Rožnově pod Radhoštěm. Na vyhlašování výsledků budou žáci dlouho vzpomínat neboť jim ceny předával Michal Krčmář. 2.místo Hanka Tomková (žákyně B), 2.místo Aleš Hutník (žák B), 3.místo Nicol Nováková (žákyně C), dále pak 4.místo Viki Mádrová a 5.místo Terka Nováková (obě žákyně C).

Kvalifikační regionální závod - Břidličná 21.5.2017

29.05.2017 16:14

V neděli 21.5.2017 pořádal Klub Biatlonu Břidličná kvalifikační regionální závod - sprint - pro všechny kategorie. Zůčastnilo se 29 závodníků z Ostravy a získali 9 umístění na stupních vítězů. 1.MÍSTO:Terka Kavanová, Magda Lukšová, Klára Němčíková, Radka Coufalová, Iva Lukšová 2.MÍSTO: Jirka Bakeš 3.MÍSTO: Áďa Fistrová, Markét Kubíčková, Tomáš Blahuta. Dále 4.místo: Hanka Tomková, Aleš Hutník, Terka Nováková, Lukáš Smyčka 5.místo: Sofie Fistrová, David Balnar, Daniel Bakeš, Denča Bakešová, Aňa Lukšová, Eli Krupová, Vláďa Kubíček.

Kvalifikační regionální závod - Bystřice pod Hostýnem 20.5.2017

22.05.2017 18:06

I přes menší nepřízeň počasí se na start postavilo 28 závodníků z našeho klubu. Celkem odstartovalo 213 závodníků. Ale i v takové konkurenci jsme se dokázali prosadit a cinklo nám to deseti medailemi, David Balnar (ZPC) 3.místo, Daniel Bakeš (ŽKB) 3.místo, Adéla Fistrová (ŽKC) 3.místo, Denisa Bakešová (DKA) 3.místo, Karolína Papežová (DKB) 3.místo, Klára Němčíková (JKY) 1.místo, Eliška Krupová (JKY) 3.místo, Ivana Nováková (ŽC) 1.místo, Radka Coufalová (ŽB) 2.místo, Jiří Bakeš (MC) 3.místo

Kvalifikační regionální závod - Zruč 20.5.2017

22.05.2017 18:01

Adélka Štefanová se zúčastnila tohoto sprintu. I po nemalých problémech, kdy se jí pokazila vzduchovka a musela střílet se zapůjčenou, si dokázala doběhnout pro 3.místo.

Těrlicko 13.5.2017

18.05.2017 19:29
V Těrlicku byl náborový regionální závod, takže trénink. Místo krosových tratí se běhalo po náhradních asfaltových, i tak si naši závoďáci odvezli 9 medailí.

Kvalifikační regionální závod Strakonice 7.5.2017

10.05.2017 21:05
Klub biatlonu Strakonice pořádal kvalifikační regionální závod pro žactvo v areálu ACCC Horažďovice a naše holky se umístily na prvním místě - Adélka Štefanová ŽKA, na třetím místě - Klaudie Mádrová ŽKA a sedmá Viktorie Mádrová ŽKC.

Kvalifikační regionální závod Staré Město pod Lanštejnem 6.5.2017

08.05.2017 19:31

Pět závodníků z našeho klubu vyjelo na závody do Starého Města pod Landštejnem. Ve vytrvalostním závodě skončila na 2.místě Adélka Štefanová a na 3.místě Klaudie Mádrová - obě v kategorii ŽKA. V závodě o POHÁR ČESKÉ KANADY skončila štafeta ve složení Áďa Fistrová, Áďa Štefanová a Jan Zhybal na 3.místě z 59 štafet.

Kvalifikační regionální závod - Zdětín 29.4.2017

30.04.2017 09:34

Z našeho klubu se účastnilo 29 závodníků.
Nejmladší kategorie předžáků 2.místo David Balnar. V žákyních A 3.místo Klaudi Mádrová, 2.místo pro Dana Bakeše v žácích B, 2.místo pro Áďu Němčíkovou v žačkách C. V dorostu A byla na 2.místě Magda Lukšová, v juniorkách vyhrála Klára Němčíková. V mužích A 2.místo pro Tomáše Blahutu a v mužích C získal 3.místo Jirka Bakeš. V ženách C vyhrála Ivanka Nováková. A v ženách B si doběhla pro první místo a zároveň i nejrychlejší čas ze sprintu Radka Coufalová.

Fotky ZDE

Kvalifikační regionální závod - Beroun 22.4.2017

22.04.2017 18:08

Dneska si Adélka Štefanová na kvalifikačním závodu v Berouně doběhla pro první místo a také II.VT v kategorii žaček A.