Novinky

MČR v biatlonu na horských kolech Jablonec n.N. 16.6.2018

21.06.2018 20:42

MČR v biatlonu na horských kolech Jablonec n. N. 16. 6. 2018 – poprvé jsme se vyrazili na biatlon na horských kolech, krásný závod na náročných tratích a výborné výkony reprezentantů. Mistrák vyhráli Ondřej Moravec a Markéta Davidová. Z našeho klubu jediná postupující juniorka Jana Němčíková po pádu v prvním kole dokončila na 14. místě.

Letohrad 1.ČP 8-10.6.2018 letní biatlon

14.06.2018 15:48

I.kolo Českého Poháru v Letním Biatlonu - Letohrad 8.-10.6.2018 Naši výpravu tvořilo: žactvo 15ks + dorost a juniorky 12ks + dospělí 10ks + doprovod hodně ks. Z mladých si vyběhli I.VT Adéla Fistrová ZKC, Markéta Haladejová JKY, z dopělých pak zlatou v neděli Ivana Nováková Z-C a v sobotu bronz společně s Radkou Coufalovou Z-B, v neděli ještě Iva Lukšová I.VT a bramboru(4.místo). Bramboru v sobotu měla taky Denisa Bakešová DKB.

Velká cena Ostravy v letním biatlonu žactva - 3.6.2018

04.06.2018 15:51

Velká cena Ostravy v letním biatlonu se běhala už v 80-tých letech jako dukelský závod branné zdatnosti, tento obnovený třetí ročník pro kategorie žactva se poprvé konal v areálu TJ Sokol Dolní Lhota. Celkem závodilo 177 dětí, z toho 21 našich. 1.místo: Tereza Nováková ZKC, 2.místo: Rozálie Ploticová ZPK, Adéla Němčíková ZKC, 3.místo: Daniel Bakeš ZCC, Sofie Fistrová ZPK a pódiová umístění do šestého brali: Barbora Kolencová ZPK, Vojtěch Macalík ZPC, Klára Pavlisková ZKA, Tereza Pavlisková ZKA a Viktorie Mádrová ZKC

FOTO ZDE

Víkend 26.-27.5.2018 - tři region. závody českého poháru v letním biatlonu

29.05.2018 20:00

Závodní víkend a naši závodníci na třech místech republiky. V sobotu 26.5. v Churáňově vyhrála Adéla Štefanová ZKB, v Rožnově pod Radhoštěm vyhrála Rozálie Ploticová ZPK, stříbro David Balnar ZCA, a Sofie Fistrová ZPK. V neděli 27.5. v Bystřici pod Hostýnem 1.místo: Radka Coufalová ZB, 2.místo: Adéla Fistrová ZKC, Markéta Haladejová JKY a Bára Haladejová JKY, 3.místo: Denisa Bakešová DKB

Břidličná - letní biatlon - reg.závod českého poháru 12.5.2018

13.05.2018 09:04
1.místo: Vojtěch Macalík (ZPC), Adél Fistrová (ZKC), Klára Němčíková (JKY), Radka Coufalová (ŽB), Ivana Nováková (ŽC)
2.místo: Magda Lukšová (DKB), Markéta Haladejová (JKY), Iva Lukšová (ŽC)
3.místo: Rozárka Ploticová (ZPK), Aleš Hutník (ZCC), Bára Haladejová (JKY), Tomáš Blahuta (MA), Marek Papež (MB).

Těrlicko - letní biatlon - region.závod českého poháru 8.5.2018

11.05.2018 07:00

Těrlicko  8.5.2018 – vytrvalost

1.místo:

Rozálie Ploticová ZPK, Bára Haladejová JKY, Ondřej Zuzaňák MA, Radka Coufalová ZB,

2.místo:

Magdaléna Lukšová DKB, Aleš Hutník ZCC, Markéta Haladejová JKY, Tomáš Blahuta MA, Iva Lukšová ZC

3.místo: Marek Papež MB

Orlová - letní biatlon - region. závod ČP 1.5.2018

02.05.2018 15:16

Sprint se štafetovou střelbou

1.místo Sofie Fistrová (ZPK), Adéla Fistrová (ŽKC), Ondřej Zuzaňák (MA)

2.místo Rozálie Ploticová (ZPK), Klára Growková (ŽKA), Aleš Hutník (ZCC), Tereza Nováková (ŽKC), Pavel Staněk (DRA)

Zdětín - letní biatlon - region. závod ČP 28.4.2018

02.05.2018 15:09

Vytrvalostní závod ve Zdětíně. 1.místo Adél Fistrová (ŽKC), Markét Kubíčková (JKY), 2.místo Bára Haladejová (JKY), Iva Lukšová (ŽC), 3.místo Klára Němčíková (JKY), Ondra Zuzaňák (MA), Vláďa Kubíček (MC)

Beroun - letní biatlon - region. závod ČP 21.4.2018

02.05.2018 15:07

I na závodech v Berouně byly vidět barvy našeho klubu a to díky Adélce Štefanové ZKB, která si ve vytrvalostním závodě doběhla pro druhé místo

Zahájení naší letní závodní sezóny v Praze 15.4.2018

18.04.2018 14:08

ŽIŽKOVSKÁ STUHA 42.ročník 15.4.2018 letní biatlon - na začátek sezóny vyrazilo do Prahy 12 našich závodníků. V konkurenci 330 biatlonistů vybojovali jedno stříbro - Adéla Štefanová ZKB a tři brambory tedy 4.místa Sofie Fistrová ZKP , Tereza Nováková ZKC a Klára Němčíková JKY.