Náš tým

ing. Ivana Nováková

  • kategorie - žena C (1976), člen svazu
  • letní biatlon    M VT
  • biatlon            M.VT

Iva Lukšová

  • kategorie - žena C (1971), člen svazu
  • letní biatlon     I.VT
  • biatlon            III.VT

Radka Coufalová

  • kategorie - žena B (1978), člen svazu, rozhodčí II.třídy
  • letní biatlon       M VT  
  • biatlon               I.VT  

Klaudie Mádrová

  • kategorie - žákyně A (2007), člen svazu
  • letní biatlon          II.VT
  • biatlon                  - VT

Adéla Štefanová

  • kategorie - žákyně A (2007), člen spolku
  • letní biatlon     I.VT

Oliver Kavan

  • kategorie - žák B (2006), člen svazu
  • letní biatlon      II.VT
  • biatlon             - VT

Aleš Hutník

  • kategorie - žák B (2005), člen svazu
  • letní biatlon   II.VT
  • biatlon          III.VT

Daniel Bakeš

  • kategorie - žák B (2005), člen svazu
  • letní biatlon    I.VT
  • biatlon            II.VT

Václav Hladík

  • kategorie - žák B (2005), člen svazu
  • letní biatlon     - VT

Teodor Plachý

  • kategorie - žák B (2005), člen spolku
  • letní biatlon   - VT

Adéla Fistrová

  • kategorie - žačka C (2004), člen svazu
  • letní biatlon   I.VT
  • biatlon         II.VT

Nicol Nováková

  • kategorie - žačka C (2004), člen svazu
  • letní biatlon   II.VT
  • biatlon          - VT

Tereza Nováková

  • kategorie - žačka C (2004), člen svazu
  • letní biatlon    II.VT
  • biatlon             - VT

Viktorie Mádrová

  • kategorie - žačka C (2004), člen svazu
  • letní biatlon    II.VT  
  • biatlon            II.VT  

Adéla Němčíková

  • kategorie - žačka C (2004), člen svazu
  • letní biatlon     II.VT  
  • biatlon            II.VT  

Hana Tomková

  • kategorie - žačka B (2006), člen svazu
  • letní biatlon   II.VT

David Balnar

  • kategorie - předžák 
  • letní biatlon    -.VT

Sofie Fistrová

  • kategorie - předžák (2010), člen svazu
  • letní biatlon    - VT

Bohumil Coufal

  • kategorie - předžák (2008), člen svazu
  • letní biatlon   - VT  

Vladimír Kubíček

  • kategorie - muž C (1971), člen svazu, tréner, člen výboru 
  • letní biatlon     II.VT  

Richard Němčík

  • kategorie - muž C (1971), člen svazu, statutár, člen výboru, trenér
  • letní biatlon      - VT

René Mádr

  • kategorie - muž C (1969), člen svazu, vedoucí družstev, člen výboru, rozhodčí II.třídy
  • letní biatlon   III.VT  
  • biatlon           II.VT  

Vilém Zuzaňák

  • kategorie - muž C (1968), člen svazu
  • letní biatlon    III.VT

ing. Martin Pražák

  • kategorie - muž C (1967), člen svazu, statutár, člen výboru, rozhodčí II.třídy
  • letní biatlon     III.VT  

Jiří Bakeš

  • kategorie - muž C (1961), člen svazu, rozhodčí II.třídy
  • letní biatlon     I.VT  
  • biatlon           -  VT  

ing. František Heřman

  • kategorie - muž C (1953), člen svazu
  • letní biatlon      II.VT  
  • biatlon            III.VT  

Bc.Marek Papež

  • kategorie - muž B (1972), člen svazu, tréner, člen výboru 
  • letní biatlon      I.VT    
  • biatlon              I.VT    

Tomáš Blahuta

  • kategorie - muž A (1992), člen svazu
  • letní biatlon    II.VT

Ondřej Zuzaňák

  • kategorie - muž A (1991), člen svazu
  • letní biatlon    II.VT
  • biatlon           III.VT

Svatoslav Běhůnek

  • kategorie - muž A (1981), člen svazu
  • letní biatlon     - VT  
  • biatlon            - VT   

Klára Němčíková

  • kategorie - juniorka (1999), člen svazu, členka spolku
  • letní biatlon       II.VT  
  • biatlon               - VT

Eliška Krupová

  • kategorie - juniorka (1998), člen svazu
  • letní biatlon      -.VT

Adéla Pražáková

  • kategorie - juniorka  člen spolku
  • letní biatlon   - VT  

Vít Hladík

  • kategorie - junior (1999)
  • letní biatlon     - VT    

Karolína Papežová

  • kategorie - dorka B (2001), člen svazu
  • letní biatlon     II.VT  
  • biatlon             - VT  

Alžběta Pražáková

  • kategorie - dorka B (2001), člen svazu
  • letní biatlon     II.VT  
  • biatlon             - VT  

Bára Haladejová

  • kategorie - dorka B (2000)
  • letní biatlon   III.VT

Markéta Haladejová

  • kategorie - dorka B (2000)
  • letní biatlon    -.VT

Klára Šnajdrová

  • kategorie - dorka B (2000)
  • letní biatlon    -.VT

Anna Lukšová

  • kategorie - Dorka B (2000), člen svazu
  • letní biatlon   II.VT 
  • zimní biatlon  - VT

Jana Němčíková

  • kategorie - dorka B (2000), člen svazu
  • letní biatlon     I.VT  
  • biatlon             - VT  

Markéta Kubíčková

  • kategorie - dorka B (2000), člen svazu
  • letní biatlon     I.VT     
  • biatlon             - VT  

Magdaléna Lukšová

  • kategorie - dorka A (2002), člen svazu
  • letní biatlon    II.VT    
  • biatlon           III.VT

Magdaléna Zajícová

  • kategorie - dorka A (2002), člen svazu
  • letní biatlon     III.VT  
  • biatlon             - VT  

Denisa Bakešová

  • kategorie - dorka A (2002), člen svazu
  • letní biatlon     II.VT  
  • biatlon             II.VT    

Tereza Kavanová

  • kategorie - dorka A (2002), člen svazu
  • letní biatlon       II.VT  
  • biatlon               - VT  

Karolína Zajícová

  • kategorie - dorka A (2002), člen spolku
  • letní biatlon      - VT  

Ing. Gabriela Papežová

člen svazu, statutár, člen výboru

Mgr. Jitka Mádrová

člen spolku

Monika Kubíčková

člen spolku

Lenka Bakešová

člen spolku, člen výboru

JUDr. Pavel Zajíc

člen spolku, člen výboru