Náš tým

Adam Krejčí

  • kategorie -  žák W14 (2005), člen svazu
  • letní biatlon

Filip Brožek

  • kategorie -  žák M13 (2006), člen svazu
  • letní biatlon       II.VT
  • biatlon               II.VT

Bára Macháčková

  • kategorie -  žačka W15 (2004), člen svazu
  • letní biatlon      III.VT
  • biatlon

Eliška Čubová

  • kategorie -  žačka W15 (2004), člen svazu
  • letní biatlon        II.VT
  • biatlon

Martina Plevová

  • kategorie -  žačka W15 (2004), člen svazu
  • letní biatlon         II.VT
  • biatlon                 II.VT  
  • biathlon SVK        I.VT

Kristýna Fárková

  • kategorie -  žačka W14 (2005), člen svazu
  • letní biatlon

Ema Korytářová

  • kategorie -  žačka W14 (2005), člen svazu
  • letní biatlon         II.VT
  • biatlon                 II.VT
 
   ZODM 2017- výběr OL kraje- 13. místo

Zuzana Krompolcová

  • kategorie -  žačka W13 (2006), člen svazu
  • letní biatlon
  • biatlon

Karolína Korytářová

  • kategorie -  žačka W12 (2007), člen svazu
  • letní biatlon
  • biatlon

Lucie Plevová

  • kategorie -  žačka W12 (2007), člen svazu
  • letní biatlon         I.VT
  • biatlon                 I.VT
  • biathlon SVK       I.VT

Barbora Kolencová

  • kategorie -  pžákyně (2009), člen spolku
  • letní biatlon

 

Adéla Krupová

  • kategorie -  dorka W19 (2002), člen svazu
  • letní biatlon

Eva Švančarová

  • kategorie -  dorka W19 (2002), člen svazu
  • letní biatlon

Leona Lysáková

  • kategorie -  dorka W19 (2001), člen svazu
  • letní biatlon       II.VT
  • biatlon              III.VT

Karolína Cahelová

  • kategorie -  dorka W19 (2000), člen svazu
  • letní biatlon        II.VT
  • biatlon                II.VT

Pavel Staněk

  • kategorie -  dorec W16 (2003), člen svazu
  • letní biatlon       III.VT
  • biatlon

David Pleva

  • kategorie -  dorec M19 (2001), člen svazu
  • letní biatlon       I.VT
  • biatlon              II.VT
  • biathlon SVK    II.VT

Zuzana Balnarová

  • kategorie -  (1980), člen svazu, trenér

Richard Němčík

  • kategorie -  (1971), člen svazu, statutár, člen výboru, trenér III.tř.

Ing. Martin Pražák

  • kategorie -  (1967), člen svazu, statutár, člen výboru, rozhodčí II.tř  

Ing. Ivana Nováková

  • kategorie - žena W41 (1976), člen svazu
  • letní biatlon    M VT
  • biatlon            M.VT

Ing.Iva Lukšová

  • kategorie - žena W41 (1971), člen svazu
  • letní biatlon     I.VT
  • biatlon           

Radka Coufalová

  • kategorie - žena W31 (1978), člen svazu, rozhodčí II.třídy
  • letní biatlon       M VT  
  • biatlon                 I.VT  

Klaudie Mádrová

  • kategorie - žákyně W12 (2007), člen svazu
  • letní biatlon          II.VT
  • biatlon                  II.VT
  • biathlon SVK        II.VT

Adéla Štefanová

  • kategorie - žákyně W12 (2007), člen spolku
  • letní biatlon     I.VT
  • biatlon             I.VT

Tereza Pavlisková

  • kategorie - žákyně W11 (2008), člen svazu
  • letní biatlon     II.VT  

Klára Pavlisková

  • kategorie - žákyně W11 (2008), člen svazu
  • letní biatlon      II.VT    

Aleš Hutník

  • kategorie - žák M14 (2005), člen svazu
  • letní biatlon       II.VT
  • biatlon              III.VT
  • biathlon SVK    III.VT
 
ZODM 2017- výběr Moravskoslezského kraje

Daniel Bakeš

  • kategorie - žák M14 (2005), člen svazu
  • letní biatlon    II.VT
  • biatlon            II.VT
 
ZODM 2015- hladký běh- výběr OL kraje
ZODM 2017- hladký běh- výběr OL kraje

Oliver Kavan

  • kategorie - žák M13 (2006), člen svazu

David Balnar

  • kategorie - žák M11 (2008), člen svazu
  • letní biatlon    II.VT
  • biatlon

Tereza Nováková

  • kategorie - žačka W15 (2004), člen svazu
  • letní biatlon     I.VT
  • biatlon            II.VT
  • biathlon SVK   I.VT

Nicol Nováková

  • kategorie - žačka W15 (2004), člen svazu
  • letní biatlon      II.VT
  • biatlon              II.VT
  • biathlon SVK    II.VT

Adéla Fistrová

  • kategorie - žačka W15 (2004), člen svazu
  • letní biatlon      I.VT
  • biatlon              I.VT
  • biathlon SVK    I.VT
 
ZODM 2017- výběr Moravskoslezského kraje

Viktorie Mádrová

  • kategorie - žačka W15 (2004), člen svazu
  • letní biatlon       I.VT  
  • biatlon              II.VT  
  • biathlon SVK     I.VT
 
ZODM 2015- výběr OL kraje
ZODM 2017- výběr OL kraje

Adéla Němčíková

  • kategorie - žačka W15 (2004), člen svazu
  • letní biatlon     II.VT  
  • biatlon             II.VT  

Hana Tomková

  • kategorie - žačka W13 (2006), člen svazu
  • letní biatlon   II.VT
  • biatlon           II.VT
 
ZODM 2017- výběr OL kraje

Klára Growková

  • kategorie - žačka W11 (2008), člen svazu
  • letní biatlon      II.VT
  • biatlon

Vojtěch Macalík

  • kategorie - pžák  (2009), člen svazu
  • letní biatlon   - VT

Rozárie Ploticová

  • kategorie - pžačka (2010), člen svazu
  • letní biatlon      VT

Sofie Fistrová

  • kategorie - předžák (2010), člen svazu
  • letní biatlon    - VT

Vladimír Kubíček

  • kategorie - muž M46 (1971), člen svazu, tréner III.tř.,rozhodčí II.tř., člen výboru 
  • letní biatlon     II.VT  

René Mádr

  • kategorie - muž M46 (1969), člen svazu, vedoucí družstev, člen výboru, rozhodčí II.tř.
  • letní biatlon   II.VT  
  • biatlon          III.VT

ZODM 2013+2015+2017- trenér biatlonu OL kraje

 

Vilém Zuzaňák

  • kategorie - muž M46 (1968), člen svazu
  • letní biatlon    VT

Jiří Bakeš

  • kategorie - muž M46 (1961), člen svazu, rozhodčí II.tř.
  • letní biatlon     II.VT   
 
ZODM 2017- trenér biatlonu OL kraje

ing. František Heřman

  • kategorie - muž M46 (1953), člen svazu
  • letní biatlon    III.VT  
  • biatlon             

Bc.Marek Papež

  • kategorie - muž M36 (1972), člen svazu, tréner, člen výboru 
  • letní biatlon      I.VT    
  • biatlon              I.VT 
  • biathlon SVK   II.VT   

Ing.Tomáš Blahuta

  • kategorie - muž M (1992), člen svazu
  • letní biatlon    II.VT

Bc.Ondřej Zuzaňák

  • kategorie - muž M (1991), člen svazu
  • letní biatlon    II.VT
  • biatlon           III.VT

Bohumil Coufal

  • kategorie - M11 (2008), člen svazu

Adéla Pražáková

  • kategorie - juniorka JW  člen spolku 

Klára Němčíková

  • kategorie - juniorka JW (1999), člen svazu
  • letní biatlon       II.VT  
  • biatlon               III.VT

Eliška Krupová

  • kategorie - juniorka JW (1998), člen svazu
  • letní biatlon        
  • biatlon                

Magdaléna Lukšová

  • kategorie - dorka W19 (2002), člen svazu
  • letní biatlon    II.VT    
  • biatlon               

Magdaléna Zajícová

  • kategorie - dorka W19 (2002), člen svazu
  • letní biatlon     III.VT   

Denisa Bakešová

  • kategorie - dorka W19 (2002), člen svazu
  • letní biatlon     II.VT  
  • biatlon            
 
ZODM 2013- výběr OL kraje

  

Tereza Kavanová

  • kategorie - dorka W19 (2002), člen svazu 

Karolína Zajícová

  • kategorie - dorka W19 (2002), člen spolku

Alžběta Pražáková

  • kategorie - dorka W19 (2001), člen svazu
  • letní biatlon     III.VT  
  • biatlon              II.VT  

Karolína Papežová

  • kategorie - dorka W19 (2001), člen svazu
  • letní biatlon     II.VT  

Bára Haladejová

  • kategorie - dorka W19 (2000), člen svazu
  • letní biatlon   II.VT

Markéta Haladejová

  • kategorie - dorka W19 (2000), člen svazu
  • letní biatlon    I.VT

Anna Lukšová

  • kategorie - dorka W19 (2000), člen svazu
  • letní biatlon     II.VT 
  • biatlon                

Markéta Kubíčková

  • kategorie - dorka W19 (2000), člen svazu
  • letní biatlon     II.VT   
 
ZODM 2013- výběr Moravskoslezského kraje

Jana Němčíková

  • kategorie - dorka W19 (2000), člen svazu
  • letní biatlon     I.VT  
  • biatlon            II.VT  
 
ZODM 2013- výběr Moravskoslezského kraje

Ing. Gabriela Papežová

člen svazu, statutár, člen výboru

Mgr. Jitka Mádrová

člen spolku

Monika Kubíčková

člen spolku

Lenka Bakešová

člen spolku, člen výboru

JUDr. Pavel Zajíc

člen spolku, člen výboru