- ukončení členství k 31.12. 2022
Náš tým
Klára Pavlisková
Hana Tomková
- ukončení členství k 31.12. 2022
Běta Karásková
- ukončení členství k 31.12. 2022
Juraj Netočný
- ukončené členství k 31.12. 2022
Doležalová Diana
- ketegorie dorka W 19 (2004), členka spolku a svazu
- letní biatlon
- biatlon II.VT
Kristína Trošoková
- kategorie- žena W (1999), členka spolku a svazu
- letní biatlon
- biatlon
Klára Growková
- kategorie- žákyně W15 (2008), členka spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon
Vanessa Ďurajková
- kategorie- žákyně W15 (2008), členka spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon III.VT
Rebeca Ciencialová
- kategorie- žákyně W11 (2012), členka spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon
Karolína Brožková
- kategorie- žákyně W14 (2009), členka spolku a svazu
- letní biatlon
- biatlon
Denisa Dočkalová
- kategorie- žakyně W14 (2009), členka spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon II.VT
David Dzialo
- kategorie- žák M0 (2014), člen spolku a svazu
- letní biatlon
František Fabian
- kategorie- žák M14 (2009),člen spolku a svazu
- letní biatlon III.VT
- biatlon
LODM 2022- kanoistika- výběr Moravskoslezský kraj
Benedikt Baran
- kategorie- žák M11 (2012), člen spolku a svazu
- letní biatlon I.VT
Marek Balnar
- kategorie- muži M36 (1980), člen spolku a svazu, trenér III.tř.
Tobiáš Baran
- kategorie- junior (2003), člen spolku a svazu
- letní biatlon III.VT
- biatlon
Eliška Pobutová
- kategorie- dorka W19 (2005), člen spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
Lada Srpová
- kategorie- dorka W17 (2006), členka spolku a svazu
- letní biatlon
- biatlon
Stela Srpová
- kategorie- dorka W17 (2006), členka spolku a svazu
- letní biatlon
- biatlon
Anna Fabianová
- kategorie- dorka W16 (2007), členka spolku a svazu
- letní biatlon III.VT
- biatlon II.VT
Karolína Macalíková
- kategorie- dorka W16 (2007), členka spolku a svazu
- letní biatlon I.VT
- biatlon II.VT
Radim Macalík
- kategorie muži M46 (1978), člen spolku a svazu
- letní biatlon
Nikola Zajíčková
- kategorie žákyně W15 (2008), členka spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon II.VT
Karolína Kociánová
- kategorie žákyně W14 (2009), členka spolku a svazu
- letní biatlon
- biatlon
Bortlová Natálie
- kategorie žákyně W14 (2009), členka spolku a svazu
- biatlon
Klára Ptáčníková
- kategorie žákyně W13 (2010), členka spolku a svazu
Martina Hurníková
- kategorie žákyně W12 (2011), členka spolku a svazu
- letní biatlon
Žáček Marek
- kategorie žák M15 (2008), člen spolku a svazu
- biatlon
Šimon Vinárek
- kategorie žák M0 (2014), člen spolku a svazu
Maděrka Tobiáš
- kategorie žáci M14 (2009), člen spolku a svazu
- biatlon
Štýbnar Matěj
- kategorie žáci M 14 (2009), člen spolku a svazu
- biatlon
Vojtěch Ptáčník
- kategorie dorci M16 (2007), člen spolku a svazu
Martina Schmiedová
- kategorie - žákyně W0 (2013), členka spolku a svazu
- letní biatlon
Lucie Plevová
- kategorie - žačka W16 (2007), členka spolku a svazu
- letní biatlon II.VT SVK
- biatlon II.VT SVK
LODM 2019- letní biatlon- výběr Moravskoslezský kraj
Leona Lysáková
- kategorie - juniorka JW (2001), členka spolku a svazu, trenér III.tř.
- letní biatlon I.VT
- biatlon
David Pleva
- kategorie - junior JM (2001), člen spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon
Martina Plevová
- kategorie - dorka W19 (2004), členka spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon III.VT
Bára Macháčková
- kategorie - dorka W19 (2004), členka spolku a svazu
- letní biatlon
Filip Brožek
- kategorie - dorec M17 (2006), člen spolku a svazu
- letní biatlon I.VT
- biatlon I.VT
ZODM 2020- biatlon- výběr Moravskoslezského kraje
Zuzana Balnarová
- kategorie - (1980), členka spolku a svazu, statutár, trenérka III.tř.
Richard Němčík
- kategorie - (1971), člen spolku a svazu, statutár, trenér III.tř.
Ing. Martin Pražák
- kategorie - (1967), člen spolku a svazu, statutár, rozhodčí II.tř, trenér III.tř
Anna Lukšová
- kategorie - žena W (2000), členka spolku a svazu
- letní biatlon III.VT
Karolína Cahelová
- kategorie - žena W (2000), členka spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon
Klára Němčíková
- kategorie - žena W (1999), členka spolku a svazu, trenérka III.tř
- letní biatlon III.VT
Radka Coufalová
- kategorie - žena W41 (1978), členka spolku a svazu, trenérka III.tř., rozhodčí II.třídy
- letní biatlon M.VT
- biatlon I.VT
Ing. Ivana Nováková
- kategorie - žena W41 (1976), členka spolku a svazu
- letní biatlon
- biatlon
Ing. Iva Lukšová
- kategorie - žena W41 (1971), členka spolku a svazu
- letní biatlon III.VT
- biatlon
Jana Němčíková
- kategorie - žena W (2000), členka spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon
ZODM 2014- výběr Moravskoslezského kraje
Eliška Krupová
- kategorie - žena W (1998), členka spolku a svazu
- letní biatlon
Jana Hurníková
- kategorie - žákyně W15 (2008), člen spolku a svazu
- letní biatlon III.VT
- biatlon
Rozárie Ploticová
- kategorie - žákyně W13 (2010), členka spolku a svazu
- letní biatlon I.VT
- biatlon III.VT
Anna Škapová
- kategorie - žákyně W13 (2010), členka spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon
David Balnar
- kategorie - žák M15 (2008), člen spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon
Vojtěch Macalík
- kategorie - žák M14 (2009), člen spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon
Lukáš Matulka
- kategorie - žák M13 (2010), členka spolku a svazu
- letní biatlon
Jonáš Vinárek
- kategorie - žák M12 (2011), členka spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon
Tomáš Schmied
- kategorie - žák M11 (2012), člen spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
Dorota Škapová
- kategorie - žačka W11 (2012), členka spolku a svazu
- letní biatlon
Domimik Balnar
- kategorie - žáci M0 (2014), členka spolku
- letní biatlon
Vladimír Kubíček
- kategorie - muž M46 (1971), člen spolku a svazu, tréner III.tř.,rozhodčí II.tř.
- letní biatlon
René Mádr
- kategorie - muž M46 (1969), člen spolku a svazu, sportovní ředitel, rozhodčí II.tř.
- letní biatlon
- biatlon
ZODM 2014+2016+2018+2020- trenér biatlonu OL kraje
LODM 2019- trenér biatlonu OL kraje
Vilém Zuzaňák
- kategorie - muž M46 (1968), člen spolku a svazu
- letní biatlon III.VT
Jiří Bakeš
- kategorie - muž M46 (1961), člen spolku a svazu, rozhodčí II.tř.
- letní biatlon
ZODM 2018+2020- trenér biatlonu OL kraje
ing. František Heřman
- kategorie - muž M46 (1953), člen spolku a svazu
- letní biatlon
- biatlon
Ing.Tomáš Blahuta
- kategorie - muž M (1992), člen spolku a svazu
- letní biatlon
Bc.Ondřej Zuzaňák
- kategorie - muž M (1991), člen spolku a svazu
- letní biatlon III.VT
- biatlon
Alžběta Pražáková
- kategorie - juniorka JW (2001), členka spolku a svazu
- letní biatlon III.VT
- biatlon
Magdaléna Lukšová
- kategorie - juniorka JW (2002), členka spolku a svazu
- letní biatlon III.VT
- biatlon
Denisa Bakešová
- kategorie - juniorka JW (2002), členka spolku a svazu, trenér biatlonu III.tř.
- letní biatlon
- biatlon
ZODM 2014- biatlon- výběr OL kraje
ZODM 2016- biatlon- výběr OL kraje
Tereza Matulková
- kategorie - dorka W19 (2005), členka spolku a svazu
- letní biatlon
Tereza Nováková
- kategorie - dorka W19 (2004), členka spolku a svazu
- letní biatlon I.VT
- biatlon
Nicol Nováková
- kategorie - dorka W19 (2004), členka spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon
Viktorie Mádrová
- kategorie - dorka W19 (2004), členka spolku a svazu
- letní biatlon II.VT
- biatlon II.VT
ZODM 2016+2018- biatlon- výběr OL kraje
Klaudie Mádrová
- kategorie - dorka W16 (2007), členka spolku a svazu
- letní biatlon III.VT
- biatlon III.VT
Adéla Štefanová
- kategorie - dorka W16 (2007), členka spolku a spolku
- letní biatlon M.VT
- biatlon II.VT
- LODM 2019- letní biatlon- výběr Jihočeského kraje
- ZODM 2020- běžecké lyžování- výběr Jihočeského kraje
- LODM 2022- atletika- výběr Jihočeského kraje
Daniel Bakeš
- kategorie - dorec M19 (2005), člen spolku a svazu
- letní biatlon III.VT
- biatlon
ZODM 2016+ 2018 hladký běh- výběr OL kraje
LODM 2019- letní biatlon- výběr OL kraje
ZODM 2020- zimní biatlon- výběr OL kraje
Lenka Bakešová
člen spolku
Mgr. Jitka Mádrová
člen spolku
MUDr. Kateřina Pražáková
člen spolku
Mgr. Hana Němčíková
člen spolku
Kamil Novák
člen spolku
Zuzana Krompolcová
- ukončené členství 31.12. 2022