22.01.2019 09:52

více na klubovém facebooku

Oblastní závod žáků v Letohradě- 13. ledna

10.01.2019 10:14

Klasiku si jelo užít na oblastní závod našich 7 žáků. V kateg.dívek 12 se usmála na nás i bedna- 3.místo získala Lucie Plevová.

Další naši závodníci ve svých kateg.- 5.místo- Martina Plevová, 6.místo Klaudi Mádrová a Hanka Tomková, 7.místo Filip brožek, 8.místo Viki Mádrová a 11.místo Adéla Němčíková.

Oblastní závod žáků 6.1. 2019 na Zadově.

09.01.2019 19:51

viz klubový facebook

Oblastní závod dorost+ dospělí 5.1. 2019 v Jáchymově.

09.01.2019 19:50

Oblastní dvojzávod závod žáků 5.1. 2019 ve Vimperku

09.01.2019 19:49

Družstvo žáků se vypravilo na Šumavu na dvojzávod oblastního závodu. Ve Vimperku se jel dopolední sprint a odpolední stíhačka.

Ve sprintu naše holky v kateg. 12 holek mají 2+3+4.místo- Lucie Plevová, adéla Štefanová a Klaudie Mádrová.

Starší holky v kateg.15 mají 1- 4.místo- Martina Plevová, Viki Mádrová, Tereza a Nicol Nováková.

V odpoledním stíhacím závodě se našim holkám také dařilo. Mladší holky 2.- 4.místo- Lucka, Adéla, Klaudie.

Starší holky pořadí ze sprintu ve stíhačce udržely až do cíle.

Oblastní závod žáků 2.1. 2019 v NMNM

09.01.2019 19:48

1.ČP dorost+ dospělí 28.- 30.12 2018 v NMNM

09.01.2019 19:45

Nová Ves 15.12.2018 vytrvalostní závod žactva

16.12.2018 19:17

Zahájení české zimní biatlonové sezóny vytrvalostním závodem žactva - pořadatelé KB Břidličná. Z našeho klubu 14 závodníků. Nejlépe se umístili ve svých věkových kategoriích:

1.místo: Hana Tomková, Lucie Plevová

2.místo: Klaudie Mádrová, Viktorie Mádrová

3.místo: Daniel Bakeš, David Balnar, Klára Growková, Adéla Fistrová

Soustředění klubu na Štrbském Plese 6.-9.12. 2018

05.12.2018 09:37

Naši žáci a dorostenci zase směřujou na Slovensko. Situace v ČR se sněhem je špatná a proto opět zavítáme za sněhem k našim sousedům.

Soustředění žáků na Štrbském Plese 29.11.- 2.12. 2018

05.12.2018 09:30

Hlavní část klubu směřovala svou přípravu k sousedům na Slovensko. Štrbské Pleso s dostatkem umělého sněhu splnilo dobrý trénink jak v klasice tak v bruslení. Sprinterský okruh dobře připraven. Na trati byla hlavně slyšet čeština- biatlon Ostrava, Rožnov, Blansko, hlaďaři z Valmezu.