Příměstské soustředění žáků ve Lhotě- 8.- 12. července

16.07.2019 21:39

Slovenský pohár v letním biatlonu 29.-30.6.

01.07.2019 08:58

Po posledním dni školy se Plevovi a Novákovi vypravili do slovenské Revúce na Viessmann pohár. Čekaly je tam vytrvalostní závody a sprinty. První den, tedy v sobotu, se závod podařil hlavně Tereze Novákové, která předběhla na 3 kilometrové trati všechny závodnice a obsadila první místo. Dařilo se také Martině Plevové, ale bohužel kvůli střelbě za 5 obsadila 4. místo. A podobně se dařilo i Davidu Plevovi, který rovněž obsadil čtvrtou pozici. Ale v žácích překvapila se startovním číslem 95 Lucie Plevová, která celý závod vedla a na prvním místě doběhla i do cíle. Další den závodníky vytrvalost neminula, ale výsledky se udržely na podobné úrovni. Tentokrát v dorostenkách W16 zvitězila Martina Plevová se skvělou střelbou za 4. Na třetím místě se umístila sobotní vítězka Tereza. A na 5. místo v neděli dosáhla Nicol Nováková se střelbou za 9. V dorostencích M19 se na pěkné desáte pozici umístil David Pleva. Všem zúčastněným gratulujeme a přejeme další takové úspěchy.

Oblastní závod v Letohradě 29.6. 2019.

30.06.2019 08:59

První regionální závod žáků s obratnostními prvky se běžel v Letohradě. Závod byl vrcholem svazového soustředění, které probíhalo týden před závodem.

Naše malá výprava v čele se Zuzkou brala jedno 2.místo- Filip Brožek a 3.místo- Terezka Pavlisková. Dále 7. Klárka Pavlisková, 6. David Balnar, 4. Klaudi Mádrová, 5. Aleš Hutník.

Letohrádky 2019

30.06.2019 08:58

V termínu 23.- 29. června proběhlo v Letohradu svazové soustředění žáků z celé republiky.

Za náš klub byl nominovaná dvojce kluků- Aleš Hutník a Filip Brožek. Vrcholem soustředění byl sobotní regionální závod s obratnostními prvky.

Nominačka letního REPRE pro letní biatlon.

30.06.2019 08:57

ČSB pro tento rok vyhlásil noninačku pro reprezentaci ČR v letním biatlonu. Výběr dorosteckých kategoriích mají před sebou trojzávod v barvách reprezentace na Středoevropském poháru- Olypijské naděje. Mladí sportovci budou startovat na Mistrovských závodech v Německu, na Slovensku a v ČR.

Za náš klub dostaly nominační pozvánku Viktorie Mádrová a Diana Doležalová- Gratulujeme.

Naše holky dobře bodovaly na závodech ČP ve St.Městě a v Bystřici a start za reprezentaci bude jejich vrchol tento rok.

Letní olympiáda dětí a mládeže 2019

30.06.2019 08:54

LODM 2019 po 2 letech pořádal Liberecký kraj. Prvně na LODM se startovalo i v letním biatlonu, kdy zázemí biatlon našel v biatlonovém areálu Jablonec.

Za náš klub bylo celkem nominováno 6 sportovců.

Za Jihočeský kraj- Adéla Štefanová sprint- STŘÍBRO, hromaďák- BRONZ, štafeta- 5.místo

Za Olomoucký kraj- Dan Bakeš (7-7-13), Ema Korytářová (26-21-13), Hanka Tomková (25-22-0)

Za Moravskoslezský kraj- Lucie Plevová (15-11-8),  Zuzka Krompolcová (0- 24-0)