Novinky

Oblastní závod v Orlové 4.5. 2019

04.05.2019 10:29

Naše družstvo se pod vedením Zuzky zúčastnilo oblasti v Orlové. Naši žáci se nestratili a celkem 6 vystoupali na bednu-

1. Rozi Ploticová, Vojta Macalík a Barča Kolencová

2. Denda Dočkalová a Terka Pavlisková

3. David Balnar

Oblastní závod v Těrlicku 4.5. 2019

04.05.2019 10:28

Náš klub pořádal pro dorost+ dospělé oblastní závod u kolegů v Těrlicku. Klub Biatlonu Těrlicko nabídlo prostory a náš klub se ujal pořadatelské a rozhodčovské činnosti. Účast byla sice slabší, ale pro nás jako pořadatele zkušenost k nezaplacení.

Na bednu došáhla i naše početná dorostenecká a dospělácká skupina-

1. Viki Mádrová, Magda Lukšová, Ondra Zuzaňák a Iva Lukšová

2. Adéla a Klára Němčíkovi, René Mádr

3. Tereza Nováková, Dan Bakeš, Anička Lukšová a Tomáš Blahuta

Oblastní závod v Berouně 28.4. 2019

04.05.2019 10:27

Jen jedna naše závodnice bojovala v závodě v Berouně. A protože byla z klubu jen jedna, musela být pořádně vidět. Nejlépe jde vidět, když je někdo nejvíše, takže Adéla Štefanová vyběhla 1.místo v kateg. W13. A hlavně měla hlad a chuť, protože když bedna, tak koláč.

Oblastní závody v Praze 27.4. 2019

03.05.2019 10:34

Kdo má rád dorty, jezdí bojovat na závody do Prahy a protože dort se brzo sní, nechybí ani stuha- Žiškovská stuha. Klub Biatlonu Kapslovna tento závod pořádá jako 43. ročník. Náš klub vyslal 5 závodníků a 4 dorty mají- Adéla Štefanová a Němčíková Jana za 1.místo, Sofi Fistrová a Adéla Němčíková za 3.místo. Pátý náš závodník měl také jídlo, ale není moc sladké- brambory pro Kláru Němčíkovou.

O víkendu začátek letní přípravy.

29.03.2019 05:57

O posledním březnovém víkendu mají naše družstva v plánu začátek letní sezony.

V pátek 29.3. se žákovské družstvo setká na hřišti v D.Lhotě a d+d má setkání v neděli 31.3. v Bystřici pod Hostýnem.

V neděli končí oficiální zimní sezona biatlonu, takže jí ukončíme a vrhnem se na další letní sezonu.

Zakončené závody na Slovensku v březnu.

06.03.2019 09:58

Mistrovství Slovenska v závodě s Hromadným startem- Osrblie 3.3. 2019

06.03.2019 08:58

V neděli byla na Slovensku uzavřena zimní sezona posledním závodem.

Na programu byl hromaďák jako Mistrovství Slovenska. Náš nejlepší výsledek patří Martině Plevové, kdy brala stříbro. Celkově to byla pro Martinu 3 medaile z Mistrovství Slovenska. Tento rok má Slovenský mistrovský titul v závodě vytrvalostním a ve sprintu a v hromďáku je vícemistrině- GRATULACEEE.

Dvě bramborové medaile získala Lucie Plevová a Viki Mádrová. Další naše holky- Klaudie Mádrová- 16, Nicol a Terka Novákovi na 15. a 16. místě.

III.kolo Wiessmann poháru v Osrblií 2.3.2019

05.03.2019 12:12

Závodní družstvo tentokrát tvořily sestry Plevovy, Novákovy a Mádrovy plus v sobotu i René Mádr za dospělé. V sobotu byl na programu sprint, stříbro brala Martina Plevová ŽKC, bronz její sestra Lucie Plevová ŽKB a Viktorie Mádrová ŽKC.

Další naše holky- Klaudi Mádrová 12, Tereza a Nicol Novákovi 13. a 15. místo.

Trénink v Ostravě- Vysoké pece

01.03.2019 11:42

Sníh po závodech City sprint ještě drží, takže žactvo rychle do stopy . . .

Mistrovství Slovenska v biatlonu, 23.-24.2.2019 Osrblie

25.02.2019 15:13

Na Mistrovství ve Slovenském Osrblie vyrazila třetí skupinka závodníků a to 5 žáků, dorostenka Leona Lysáková a René Mádr - muž C. Super výsledek se povedl Martině Plevové, když vyhrála oba mistrovské závody !!! Gratulujeme !!! V sobotu se jel sprint a v neděli vytrvalostní závod. Ostatní naše žákyně se výsledkově neztratily, když braly pěkná umístění: Viktorie Mádrová 4.místo sprint, Adéla Fistrová 7.m. vytrvalost a všechny I.V.T. v kategorii ZKC, Lucie Plevová 6.místo sprint, Klaudie Mádrová 9.m. obě taky II V.T. v kat. ZKB, René Mádr se blýskl 5.místem v sobotním sprintu.