30.06.2019 08:52

Nominačka na Letní olympiádu dětí a mládeže 2019

30.06.2019 08:41

LODM 2019 se tento rok koná v Libereckém kraji, kdy letní biatlon je poprvé v programu této olympiády.

Závodníci budou startovat dle trvalého bydliště, takže děti našeho klubu bojovali o nominačku ve třech krajích.

Nominačku zvládlo 6 našich závoďáků-

za Moravskoslezský kraj- Zuzka Krompolcová a Lucie Plevová

za Olomoucký kraj- Dan Bakeš, Ema Korytářová a Hanka Tomková a vedoucí trenér René Mádr

za Jihočeský kraj- Adélka Štefanová

Gratulace a těšíme se na Olympiádě.

Oblastní závod v Bystřici 25.5. 2019

30.06.2019 08:36

Tento závod ukončil nominaci na Dětskou olympiádu pro Zlínský, Moravskoslezský a Olomoucký kraj v žákovských kategoriích. Během vedra si na své přišla i kategorie dorostu a dospělích.

1. Martina plevová, 2. Diana Doležalová a Kája Cahelová, 3. Lucka a David plevovi, Leona Lysáková, Anička Lukšová a Blahuťák.

Oblastní závod na Zadově 19.5. 2019

30.06.2019 07:59

Pro další zlato si Adélka Štafanová dojela hned v neděli na Šumavu do areálu Zadov.

Oblastní závod ve Vimperku 18.5. 2019

30.06.2019 07:53

Závod ve Vimperku měl naši jedinou účast, ale stála nejvýše- zase zlatá Adélka Štefanová- gratulace.

Oblastní závod v Rožnově 18.5. 2019

30.06.2019 07:51

Tento žákovský závod v Rožnově byl v pořadí druhý nominační závod pro žáky na Dětskou olympiádu.Běžel se vytrvalostní závod a tak rozhodovala střelba.

1. Rozi ploticová a Zuzka Krompolcová

2. Vojta Macalík a Hana Tomková

Oblastní závod v Břidličné 11.5. 2019

30.06.2019 07:44

Všechny kategorie byli k vidění v Břidličné, ale hlavní kategorii byli žáci, pro které tento závod byl první nominační závod na Letní olympiádu dětí a mládeže.

Ani tento závod se nám bedny nevyhýbali-

1. Viki Mádrová, Dan Bakeš, Leona Lysáková, Jana Němčíková a Iva Lukšová

2. Rozi Ploticová, Klára Němčíková a Radka Coufalová

3. Filip Brožek, Hanka Tomková, Terka Nováková, Magda Lukšová, David Pleva, Bára Haladejová a Tomáš Blahuta

Oblastní závod v Těrlicku 8.5. 2019

30.06.2019 07:22

Náš celý tým opět vyrazil na závody do Těrlicka. Tentokrát v roli hostů, kdy závody pořádal KB Těrlicko a start byl pro všechny kategorie. Náš tým se vyspal dobře, protože nám neuniklo 13 beden- gratulace !!!

1. David Pleva, Klára Němčíková, Ondra Zuzaňák a Iva Lukšová

2. Sofi Fistrová, Dan Bakeš a Martina Plevová

3. Vojta Macalík, Filip Brožek, Viki Mádrová, Denisa Bakešová, Eli Krupová a Vláďa Kubíček

Oblastní závod ve Strakonicích 5.5. 2019

05.05.2019 20:16

Další první místo má na kontě Adéla Štefanová, která ve Strakonicích bere 1.místo.

Oblastní závod ve St.Městě 4.5.

05.05.2019 10:07

Tři závodníci ve St.Městě a 3x úspěch. Diana Doležalová první závod s malorážkou zvládla na jedničku, tzn. 1.místo v kategorii W16 a naše vzduchovky mají 1.místo v kateg. W13- Adéla Štefanová a v přípravce Sofi Fistrová 2.místo.