Novinky

Závody v Břidličné 8.5.2016 - letní biatlon

12.05.2016 19:49

Většina závodního družstva našeho klubu se v neděli zúčastnila oblastního závodu v Břidličné. Tyto závody byly úspěšné, a přestože větrné podmínky pro střelbu nebyly nejlepší, podařilo se nám vybojovat pět medailových umístění. 1. místa byla dvě - a to pro Olivera Kavana a Karolínu Papežovou, 2. místo získala Adéla Fistrová a Ondřej Zuzaňák, 3. místo brala Bety Pražáková.

Naše tréninky

01.05.2016 07:45

Sportovci našeho klubu se pravidelně scházejí na trénink 2x týdně. Úterní běžecké tréninky jsou v Ostravských lesoparcích (Porubský, Bělák, Plesenský), čtvrteční tréninky: vzduchovková střelnice v areálu Maraton Klub Seitl a malorážková střelnice Skalka.

Soustředění+ členská schůze, Nová Ves 22-24.4.

30.04.2016 20:59

Většina členů klubu se sešla na soustředění v Jeseníkách. Náš trénink se konal na střelnici v Nové Vsi a pro malorážku v nedaleké Břidličné. V sobotní odpoledne proběhla členská schůze klubu, kde byla zhodnocená sezona a seznámení s novou sezonou.

LETNÍ SEZÓNA 2016- První závod v Praze 2.4.

06.04.2016 06:21

Při rodinné akci si naši tři závodníci odskočili na místní oblastní závod v letním biatlonu, kdy tento závod byl začátkem letní sezóny.

Hned na úvod máme 3 medaile- 2.místo Viki Mádrová s dvojitou čistou střelbou a II.VT, 3.místo Klaudie Mádrová a bramborová medaile pro Reného Mádra.

Velikonoční soustředění N.Ves 25- 28. březen

29.03.2016 14:48

Čás oddílu se zůčastnila soustředění na N.Vsi, kdy naše zázemí bylo na chatě Slunečná. Náplň byla jako vždy- běžky a střelba. Na sníh se muselo na Praděd, který nám ještě naposled posloužil na kvalitní sklouznutí. Na střelbu nám posloužila střelnice Břidličná, která posloužila vzduchovce i malorážce.

Soustředění dorostu na Pradědu 19-20. března

27.03.2016 14:54

Celkový účet v zimní sezóně 2015/16

14.03.2016 12:23

Bedny pro náš klub: oblastní závody - 1.místo pro Reného Mádra, Marka Papeže, Markétu Kubíčkovou, 2.místo pro Frantu Heřmana, Viki Mádrovou, Bety Pražákovou, 3.místo pro Terku Kavanovou.

Na Českém Poháru máme 2x zlatou, stříbrnou a bronzovou Radku Coufalovou, zlatou a bronzovou Ivanu Novákovou, stříbrného a bronzového Reného Mádra.

Na MČR máme stříbro a bronz pro Radku Coufalovou, bronz a bramboru pro Ivanu Novákovou, bramboru pro Reného Mádra.

Celkově náš klub obsadil v celostátním žebříčku 19.místo z 32 klubů z celé ČR. V našem Moravskoslezském kraji se řadíme mezi kluby na 2.místo, kdy před sebou máme jen klub Břidličná a v kategorii dospělých máme v kraji dokonce prvenství.

V této zimní sezóně se na výsledcích podílelo 9 žáků, 1 dorostenec a 6 dospěláků, 2 tréneři a dobrovolníci s rodiči. Všem gratulujeme a děkujeme.

Žebříček dorost + dospělí pro zimní sezónu 2015/16

14.03.2016 10:44

V biatlonové zimní sezóně 2015-16 se náš klub zůčastnil 1 oblastního závodu, 6 závodů ČP a 3 závodů MČR.          Náš klub tuto zimní sezónu bojoval v 7 statečných, kdy operace vyřadila na celou sezónu dorku Janu Němčíkovou. Během sezóny pro zranění byla vyřazena dorka Markéta Kubíčková, takže v celkovém žebříčku se musela spokojit z 23.místem.

V ženách B obhájila loňské vítěství v Českém poháru Radka Coufalová, tím pádem i s mistrovskou VT. Bramborová medaile patří v mužích C Renému Mádrovi, který neobhájil loňský bronz a 5.místo patří v ženách B Ivaně Novákové- oba několikrát vyběhnutá I.VT.

Dále v mužích B na 7.místě Marek Papež se žebříčkovou I.VT a v mužích C Franta Heřman na 8.místě s II.VT a Jirka Bakeš na 14.místě.

Celkově naši dospěláci v konkurenci 22 klubů mají 9.místo.

Soustředění Krkonoše 8- 11. března

12.03.2016 14:45

Malé soustředění nás zavedlo do Krkonoš. Po silném sněžení nás v Polských Jakuszycích čekalo několik desítek km skvěle upravených tratí.

Žebříček žáků v zimní sezóně 2015/16

01.03.2016 06:40

V biatlonové sezoně žáků 2015/16 se náš klub zůčastnil 2 oblastních závodů, 4 závodů ČP a 3 závodů MČR. Střídavě  za náš klub startovalo 9 závodnic.

V celkovém žákovském žebříčku pro rok 2016 náš klub figuruje na 17.místě z celkových 30 klubů. V kategorii žačky B nás nejlépe reprezentovala Viktorie Mádrová na 30.místě z II.VT. Dále pak- Adéla Němčíková na 47.místě a Adéla Fistrová na 50.místě z celkových 63 závodníků.

V kategorii žačky C nás nejlépe reprezentovala Denisa Bakešová na 35.místě z II.VT. Dále pak- Karolína Papežová na 37.místě z III.VT, Tereza Kavanová na 45.místě z III.VT, Bety Pražáková na 46.místě z III.VT, Magda Lukšová na 58.místě a Majda Zajícová na 72.místě z celkových 72 závodníků.